مُعَرفی جامِع
معرفی گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب
از ارزش ها و باورها تا ظرفیت های ایجاد شده
برای مشاهده از مرورگر گوگل کروم یا فایر‌فاکس آپدیت شده استفاده کنید.
ما آینده را جایی برای زندگی بهتر انسان ها تصور کرده ایم...
watch this video
آینده قابل تصور است اما دستیابی به آنچه متصور شده ایم نیازمند توسعه افکار و اندیشه هایی پایدار است که مسیری صحیح تر در سرمایه گذاری ها را نشان می دهد. لذا بخش بزرگی از این “معرفی جامع” به این تببین این موارد اختصاص داده شده که چرایی سرمایه گذاری های ما را نشان می دهد. این معرفی دربرگیرنده نکات کلیدی استراتژیکی است که اهداف ما برای کمک به توسعه اقتصاد پایدار را نشان می دهد. همچنین مسئولیت های ما در قبال خود و جامعه پیرامونی را به طور واضح بیان کرده و ارزش ها ما در مسیر را مشخص می کند. زمینه های 8 گانه فعالیت ما و معرفی بیشتر برخی برندهای شناخته شده تر، از مطالبی است که سعی گردیده تا حد ممکن ابعاد و زوایای آن نشان داده شود. البته بدیهی است که مطالبی دیگر نیز وجود دارد که معرفی آن ها می بایست از رسانه های دیگری منتشر می گردید و لذا صرفا در این کاتالوگ به آن ها اشاره شده است.
این معرفی برای کسانی طراحی شده است که مایل هستند درباره ما و فعالیت هایمان بیشتر بدانید. سرمایه گذاری های هدفمند ما به تفضیل در این مکتوب شرح داده شده است و فرصت های پیش رو توصیف گردیده است.
دریافت کنید.
شما می توانید از طریق ذخیره رمزینه زیر و اسکن آن، فایل PDF این معرفی را در زبان فارسی دانلود کنید. حجم تقریبی فایل 65 مگابایت می باشد.