جستجو
TRANSPORTATION
SERVICES

لجستیک

لجستیک گروه توسعۀ سرمایه‌گذاری انتخاب، از سال 1387 با هدف ارائۀ خدمات LSP و با استفاده از دانش و تجربیات کسب‌شده در زمینۀ یکپارچه‌سازی اطلاعات، انبارش و انبارداری، حمل‌ونقل و توزیع تخصصی در حوزۀ لوازم خانگی تأسیس شد. مأموریت اصلی این بخش، بارگیری و تحویل دقیق و بدون نقص لوازم خانگی و حفاظت و نگهداشت آن‌ها در طول مسیر است. حمل‌ونقل زمینی و ریلی قطعات از گمرکات و بنادر کشور، انبارش محصولات برای طیف وسیعی از شبکه‌های فروش و ارسال مرسوله‌های صادراتی سایت تولید لوازم‌خانگی به کشورهای همسایه، بخشی از فعالیت‌های این مجموعه را تشکیل می‌دهد.

این قسمت دارای 30هزار مترمربع انبار استانداردDC در مجاورت سایت‌های تولیدی است که 18 انبار FLC و RLS برای نگهداری و توزیع کالا را در سراسر کشور در اختیار دارد. 6هزار مترمربع پارکینگ اختصاصی (Loading Bay) به همراه سالن مخصوص اعلام بار، تکمیل‌کنندۀ زنجیرۀ بارگیری است.این مجموعه توانسته است با استفاده از این ظرفیت‌ها و با در اختیار داشتن وسایل نقلیۀ سنگین تملکی و با نظارت جدیدترین سیستم‌های کنترلی GPS مسئولیت‌های متعددی را برعهده گیرد، از جمله بارگیری روزانۀ 300 دستگاه از انواع وسایل نقلیۀ سبک و سنگین با استفاده از نرم‌افزارهای تخصصی WMS-TMS و شبکۀ گسترده‌ای از تحویل محصول به درِ منزل، با بالاترین کیفیت و کمترین زمان ممکن در 31 نقطه از استان‌های کشور.

LOGISTIC ACTIVITY

OF ENTEKHAB INVESTMENT DEVELOPMENT GROUP

سایت لجستیک گروه انتخاب با بهره‌گیری از ماشین آلات و تجهیزات کارآمد و به‌روز، ضمن بارگیری و تخلیه هم‌زمان محصولات، توانسته است با استقرار سیستم مانیتورینگ، تمامی محصولات خود را به صورت آن‌لاین با سیستم بارکد، رهگیری و ردیابی کند.

فعالیت‌های این مجموعه در حوزۀ تحقیق و توسعه، باعث ثبت اختراع اولین دستگاه مکانیزه پله‌رو در زمینۀ جابه‌جایی محصولات سنگین‌وزن در حوزۀ لوازم‌خانگی و اعلام ثبت استاندارد کارخانه‌ای دستگاه پله‌رو برقی و دستگاه کارتن کلمپ (Carton Clamp) از ادارۀ کل استاندارد، به عنوان دستاوردهای فناورانه شده است.

سایت لجستیک در مسیر ارتقای سطح خدمات، بهبود و افزایش بهره‌وری، نظام‌مند‌بودن فرایندها و پیاده‌سازی استاندارهای بین‌المللی، گواهی‌نامۀ مدیریت کیفیت 9001 – 2008 ISO از مؤسسۀ بین‌المللی IMQ ایتالیا را دریافت کرد و همچنین از سال 1393، به مدت چهار سال پیاپی، به عنوان واحد برتر در زمینۀ توزیع و پخش، مفتخر به دریافت تندیس طلایی «دیموند» شده است. تجربۀ موفق در ارائۀ خدمات لجستیکی به صنایع پتروشمی، در منطقۀ ویژۀ اقتصادی انرژی پارس، یکی دیگر از فعالیت‌های لجستیک گروه توسعۀ سرمایه‌گذاری است.

Future Zone

Research & Development

تحقیق و توسعه فناورانه

بیشتر بخوانید...>

Investments and activities

سرمایه گذاری ها و فعالیت ها

بیشتر بخوانید...>