Entekhabgroup Factory-banner
Entekhabgroup Factory-banner

World

Day Technologies

سایت تولیدی با فنـاوری های روز دنیـا

FACTORIES

Home Appliance

سایت تولید قطعات فلزی هلدینگ لوازم خانگی، با هدف تولید و تأمین تمامی قطعات فلزی مورد نیاز تولید در فضایی برابر با 17 هزار مترمربع تأسیس شده است. این سایت هم اکنون با میلیون‌ها ضرب در ماه، تولید بیش از هزاران «مجموعه قطعه»ی فلزی را بر عهده دارد؛ تعداد 22 دستگاه پرس ضربهای با فناوری روز دنیا و تنوع ظرفیت از 110 تا 500 تُن و دستگاه‌های پِرس هیدرولیک تا 1000 تُن و دستگاه‌های فیدر برای قالبهای پروگرسیو 120 تُنی از جمله دستگاه‌هایی است که در این سایت به کار گرفته شده است.

سایت تولید قطعات پلاستیکی به مساحت حدود 39هزار مترمربع ، تأمین‌کنندۀ تمامی قطعات پلاستیکی مورد نیاز دیگر خطوط تولیدی است. فعالیت‌های تعریف‌شده در این سایت، تولید قطعات پلاستیکی، ترکیب و ارسال مواد اولیه پلیمری، تولید ورق ABS درب و کابین سیستم‌های برودتی خانگی به صورت تمام اتوماتیک، چاپ قطعات و رنگ‌سازی مایع قطعات پلاستیکی است.

سایت تولید فوم ، در سال‌های گذشته به‌علت تنوع بالای تولیدات، ابعاد و اندازۀ محصولات به‌سرعت تغییر یافته و نحوۀ بسته‌بندی برای انبارش و حمل‌ونقل نیز با همان سرعت تغییر کرده است. الگوهایی نظیر نحوۀ چیدمان، حفاظت در برابر آب و رطوبت و نوع بسته‌بندی به مسائلی پراهمیت در این خصوص تبدیل شده‌اند. این سایت وظیفۀ تولید فوم را در اندازه و تراکم‌های متفاوت برای بسته‌بندی محصولات هلدینگ لوازم خانگی برعهده دارد.

banner Factory
Product Development
We are making a new visions
Metal parts

Metal Parts

سایت تولید قطعات فلزی

Metal Parts
Plastic Parts

Plastic Parts

سایت تولید قطعات پلاستیک

FOAM PARTS

Foam Parts

سایت تولید فوم

FOAM PARTS

Afer Sales Services

Research & Development

تحقیق و توسعه

Labrator

آزمایشگاه

After Sales Services

خدمات پس از فروش