جستجو

Metal Parts

سایت تولید قطعات فلزی

سایت تولید قطعات فلزی به مساحت حدود 39هزار مترمربع ، تأمین‌کنندۀ تمامی قطعات پلاستیکی مورد نیاز دیگر خطوط تولیدی است. فعالیت‌های تعریف‌شده در این سایت، تولید قطعات پلاستیکی، ترکیب و ارسال مواد اولیه پلیمری، تولید ورق ABS درب و کابین سیستم‌های برودتی خانگی به صورت تمام اتوماتیک، چاپ قطعات و رنگ‌سازی مایع قطعات پلاستیکی است. این سایت، برای کاهش خطای انسانی و افزایش بهره‌وری در مصرف مواد و کاهش سطح استفاده از انرژی، دارای سیستم موادرسان مرکزی است تا به صورت مستمر با تغذیۀ خطوط تزریق، کیفیت تولید محصولات نهایی افزایش یابد.

توسعه محصول

اقدامات ما جهان بهتری را ایجاد می کند

همچنین با تأکید بر مسئولیت اجتماعی، به‌منظور کاهش آلودگی صنعتی در چرخۀ تولید، سیستم تصفیۀ اتوماتیک برای تمامی مایعات روغنی و غیرروغنی نصب و به کارگیری شده است تا چرخه‌ای محافظت‌شده از فراورده‌های شیمیایی به‌وجود آمده باشد. تمامی این فرایندها به صورت اتوماتیک با شاخص‌های MTBF, MTTR و OEE کنترل می‌گردد.

برای افزایش کارایی این خطوط در تولید و انبارش مکانیزه، سیستم‌های پیشرفته‌ای نظیر ربات‌های OMIPA و ABB برای تولید قطعات و پالتایز به کارگیری شده و کاهش مصرف انرژی دستگاه‌ها بر عهدۀ اینورترهای KEB است که می‌توانند، با حفظ سرعت عملکرد، مصرف انرژی این مجموعه را تا نصف کاهش دهند.

سیستم های پیشرفته

نظیر ربات‌های OMIPA و ABB

بخش قالب‌سازی نیز با در اختیار داشتن بیش از هزاران دست قالب، توانایی تولید همین تعداد قالب را نیز دارد. این بخش می‌تواند فرایند ساخت قالب‌های پیچیده را با تزریق و اکسترودر‌بادی انجام دهد و در صورت نیاز به تولید قطعات یکپارچۀ غیرهندسی، دستگاه‌های جوش آلتراسونیک برای جوش حرارتی نیز در این سایت مستقر است. برای اصلاح لبه‌هایی با ضخامت زیرِ نیم میلی‌متر دستگاه جوش لیزری به کار گرفته شده است.

خطوط تولید کامپاند و مَستربچ از دیگر عملیات اجرایی در این سایت است. این بخش، بیش از 60 گرید محصول شامل مستربچ رنگی، سفید، خودرنگ، پُرشده و تقویت‌شده با الیاف شیشه در 150 کُد رنگ را در کلاس جهانی تولید می‌کند که کارخانه‌های تولید لوازم‌خانگی، گونی‌بافی، ظروف یک‌بارمصرف، فیلم و سایر صنایع پلیمری از جمله مشتریان این محصولات به‌شمار می‌آیند.

Product Development

we are making a new visions

Afer Sales Services

Research & Development

تحقیق و توسعه

بیشتر بخوانید...>

Labrator

آزمایشگاه

بیشتر بخوانید...>

After Sales Services

خدمات پس از فروش

بیشتر بخوانید...>