Entekhabgroup small-home-banner

ART OF MINIATURIZE

Small Home Appliances

Entekhabgroup small-home

سایت تولید لوازم خانگی کوچک، در سال 1382 ،در زمینی به مساحت 18هزار مترمربع فعالیت خود را آغاز کرد. این سایت که در ابتدا با تولید پنکه، به صنعت لوازم خانگی کوچک وارد شد، توانست بهسرعت و در کمتر از پنج سال، سه خط تولید را در این حوزه راهاندازی کند و در سال 1392 به تولید 17 محصول متنوع لوازم خانگی دست پیدا کند.

هنر کوچک سـازی
Refrigeration Daewoo
Relax in the Family
Refrigeration Daewoo
Luxury Design
طراحی با شکوه و چشم نواز

انواع محصولات نظیر جاروبرقی، پلوپز و آرامپز، آبمیوه گیری، چرخ گوشت، اجاق و فرگاز توکار، هود برقی، ماکروویو، کولرگازی، پنکه خانگی، اتو با ظرفیت تولیدی سالانه بیش از 300هزار دستگاه، عمدۀ محصولات تولیدی این واحد را تشکیل می دهند.

در ساخت محصولات تولیدی این مجموعه نیز همانند مجموعه های دیگر ازدستگاه های پیشرفته تمام اتوماتیک رباتیک، بهره گرفته می شود که باعث ایجاد مزیت رقابتی برای تولیدات بی عیب در این سایت می شود.

banner unigue design
small-home

Easy to Use

کـاربری آســــان

همچنین، تست نشت اشعۀ wave که جزو معدود تستهای فنی در صنعت تولید لوازم خانگی است، به صورت صددرصدی بر روی تمامی محصولات تولیدی این مجموعه صورت می گیرد.

درحال حاضر سرمایه گذاری ویژهای در تحقیق و توسعه، برای شتابدهی در مسیر تولید لوازم خانگی های کوچک رباتیک و استفاده از تکنولوژی های IOT انجام شده است.

small-home

They are not small, they look small

آن ها کوچک نیستند، کوچک به نظر می آیند

small-home
small-home

Afer Sales Services

Research & Development

تحقیق و توسعه

Labrator

آزمایشگاه

After Sales Services

خدمات پس از فروش