HOME APPLIANCES
Which product can we help you with

HOME APPLIANCES

قرن بیست و یکم را دنیای فناوری و ماشینهای جدید میدانند، شاید اگر از این عصر تاریخی با عنوان «جهان ماشین» یاد کنیم توصیفی دقیقتر خواهد بود.

هر روز ماشین آلات، تجهیزات و یا محصولات جدید در حال توسعه یافتن در بازاری هستند که مشتریان از طراحی و ساخت نوآورانه طلب میکنند. هر فردی میخواهد دستگاهی مدرنتر، کارآمدتر و لوکستر در خانه و در کنار خود داشته باشد؛ از همین روست که صنعت لوازم خانگی با سرعتی چشمگیر در بازار رشد میکند.

 

جهان این مسئله را تحت تأثیر ِوضعیت اقتصادی و اجتماعی امروز قرار داده است که هر آنچه در خانه است، باید بخشی از فضای آرامشی باشد که سهمی در خاطرات ارزشمند آن خانه دارد. تنوعی بی نهایت از شکل و رنگ که مکمل نورها و سایه های اطراف خود شود. همچنین مشتریان همواره کیفیتی بی نقص را می خواهند تا در عین بی نقص بودن، هزینه های غیرضروری برای چنین دستگاه هایی را نپردازند و انتظار دارند خرید آن ها یک انتخاب عالی باشد. بنابراین آن ها به ماشین هایی سریع، آسان و زیبا نیاز دارند که خدمات این ماشین ها بی وقفه و کارشان مفید باشند. ما با درکا ین ضرورت ها، هلدینگ لوازم خانگی را با بومی سازی دانش های جهانی شکل داده ایم و سبک جدیدی در طراحی و تولید لوازم خانگی به زبان ایرانی معرفی کرده ایم.

 

We have new message

.for our new world

ما برای آینـده زندگی می کنیم و

مسیرهایمان به آن خواهد رسید.

کارخانجات ما در سایت های تولیدی مان، قطعات را در کلاس های مختلف تولید می کنند و آزمایشگاه های دانش بنیان ما نظارت مستمری بر تمامی این فرایندها دارد. واحدهای تحقیق و توسعه، از اروپا تا آسیای شرقی، برای تلفیق هنر و صنعت نیز، به طور مستمر نیازهای مطرح شده از مشتریان را به فناوری ها و طراحی های جدیدی، برای تولید و خدمات، تبدیل کرده است و ما را در یکی از رهبران این صنعت در ایران مطرح می کند. در ِمقام کنار آن، پوشش چند میلیون مصرف کننده با ارائه خدمات ساعتی، نکته ای افتخار آفرین برای ما محسوب می شود. این هلدینگ متشکل از ده ها شرکت است که معروف ترین برندهای آن، اسنوا، دوو و تکنوگاز است.

تلاش های این مجموعه برای تأمین کیفیت بالا و افزایش شاخص رضایت مندی در مشتریان و مصرف کنندگان موجب شده علاوه بر اخذ استانداردهای جهانی، برای چندمین بار، در سال1396 عنوان “واحد نمونه استاندارد ایران” به این مجموعه اعطا شود.

در چنین سطح بالایی از توقعات مشتریان، ما سخت تلاش کرده ایم تا انتظارات و خواسته های مصرف کنندگان را در تنوعی کامـل و سبکی منحصربه فرد بـرآورده کنیم.

واضح است که سطح این رقابت بسیار بالاست و ما می دانیم که جلب رضایت مصرف کنندگان نیازمند تلاش بسیاری در تحقیق و به کارگیری توأمان فناوری و هنر جهانی است؛ چراکه آن ها می خواهند ماشین هایی سریع، باکیفیت و لوکس داشته باشند تا با دستگاه هایی که بخشی از زیبایی خانۀ آن هاست، کارهای روزانۀ خود را آسان تر انجام دهند و این موضوع، در زمانی که مشتریان ما جهانی هستند، نیازمند تفکر و درک عمیق از فرهنگ های متفاوت است.

The Revolution in Design

Afer Sales Services

Research & Development

تحقیق و توسعه

بیشتر بخوانید...>

Labrator

آزمایشگاه

بیشتر بخوانید...>

After Sales Services

خدمات پس از فروش

بیشتر بخوانید...>