economic-performance-banner

OVERVIEW

Investing Today Create The Future

Product Development

We are making a new visions

آنچه انجام می دهیم

ما به عنوان یک هایپر هلدینگ بین المللی، با نام «گروه توسعۀ سرمایه گذاری انتخاب»، چهار دهه است که در عرصۀ صنعت و اقتصاد ایران رشد کرده ایم. تولیدات ما با لوازم خانگی آغاز شد و اکنون سرمایه گذاری های ما در زمینه های دیگر اقتصادی، مانند نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع فولاد، حمل و نقل، ساختمان، گردشگری، بازرگانی، فروشگاه های زنجیره ای و نساجی گسترش یافته است.

Product Development

We are making a new visions

آنچه انجام می دهیم

ما به عنوان یک هایپر هلدینگ بین المللی، با نام »گروه توسعۀ سرمایه گذاری انتخاب«، چهار دهه است که در عرصۀ صنعت و اقتصاد ایران رشد کرده ایم. تولیدات ما با لوازم خانگی آغاز شد و اکنون سرمایه گذاری های ما در زمینه های دیگر اقتصادی، مانند نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع فولاد، حمل و نقل، ساختمان، گردشگری، بازرگانی، فروشگاه های زنجیره ای و نساجی گسترش یافته است.

EntekhabGroup_Logo
EntekhabGroup_Logo
ما برای آینده زندگی می کنیم
و مسیرهایمان نیز به آن
خواهد رسید.
knowing the world
.from another window
مجموعه ما بر بستر اقتصادی-اجتماعی در همکاری گسترده با کشورهای مختلف، شرکتهای تابعه و کنسرسیومهای اقتصادی، توانسته است خط جدیدی را در زمینه خلق ارزشهای اقتصادی با سرریز مثبت، زیر چتر انتخاب ایجاد کند؛ و از پیشگامان این مسیر در بخش خصوصی باشد. برای حفظ ارزش چنین دستاوردهایی ، توسعه و تداوم فعالیتهای اقتصادی در کلاس جهانی، از اولویت های ما محسوب می شود و برای شتابدهی در رسیدن به این اهداف، سرمایهگذاریهای مستقیمی انجام می دهیم؛ رویکردی که بخشی راهبردی از فعالیت های ماست.
Header Images
مطابق چنین اهدافی، ارتباطات موثر ما با نهادهای مالی، مراکز پژوهشی و استعدادهای جوان، باعث شده است که توان برنامه ریزی، سازماندهی و طراحی شبکه های سرمایه گذاری برای انتخاب، ممکن شود؛ به گونه ای که سرمایه گذاری های ما تاکنون منجر به استخدام بیش از 6000 نفر و ایجاد دهها هزار شغل به طور غیرمستقیم در سراسر دنیا شده است و محصولات و خدمات این گروه در بیش از 40 کشور دنیا شناخته شده است. عمده سرمایه گذاری های ما، در مسیر ایجاد ارزش افزوده برای تکمیل و رشد زنجیره تولید ملی ست، که چشم انداز، ماموریت و اهداف استراتژیک ما نیز در همان مسیر تدوین شده است.
در سالهای اخیر، گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب، به عنوان یک مجموعه تاثیرگذار و پیشران اقتصادی، پروژه هایی کلیدی در صنعت ملی ایران انجام داده است؛ این پروژه ها در دفاتر بین المللی آسیا، اروپا و آفریقا، توسط شبکه ای از محققان در قالب تیم های تحقیق و پژوهش برنامه ریزی و پشتیبانی می شود.
این تجارب گسترده در رصد، تحلیل و پایش فعالیت های جهانی، به ما اجازه می دهد تا محور این پروژه ها را در راستای تقویت توان چرخه اقتصادی ایران، مبتنی بر تجمیع دانش جهانی قرار دهیم و اطمینان داشته باشیم که سرمایه گذاری های ما در نهایت، منجر به ورود دانش و فناوری روز دنیا برای توسعه درونی و بومی سیستمها و تجهیزاتمان خواهد شد.
ما برای آینده زندگی می کنیم
و مسیرهایمان نیز به آن
خواهد رسید.
knowing the world
.from another window
watch this video
OVERVIEW
Home Appliances
entekhabgroup-Home-appliance
Header Images
HOME
APPLIANCES
لوازم خانگی
کارخانجات ما در سایت‌های تولیدی‌مان، قطعات را در کلاس‌های مختلف تولید می‌کنند و آزمایشگاه‌های دانش‌بنیان ما نظارت مستمری بر تمامی این فرایندها دارد. واحدهای تحقیق و توسعه، از اروپا تا آسیای شرقی، برای تلفیق هنر و صنعت نیز، به‌طور مستمر نیازهای مطرح‌شده از مشتریان را به فناوری‌ها و طراحی‌های جدیدی، برای تولید و خدمات، تبدیل کرده است و ما را در مقامِ یکی از رهبران این صنعت در ایران مطرح می‌کند. در کنار آن، پوشش چند میلیون مصرف‌کننده با ارائۀ خدماتی کمتر از 24 ساعت، نکته‌ای افتخار‌آفرین برای ما محسوب می‌شود. این هلدینگ متشکل از ده‌ها شرکت است که معروف‌ترین برندهای آن، اسنوا، دوو و تکنوگاز است.
Entekhanbgroup Factory
FACTORY
Home Appliance
کارخانه ها
سایت تولید قطعات فلزی هلدینگ لوازم خانگی، با هدف تولید و تأمین تمامی قطعات فلزی مورد نیاز تولید در فضایی برابر با 17 هزار مترمربع تأسیس شده است.این سایت هم اکنون با میلیون‌ها ضرب در ماه، تولید بیش از هزاران «مجموعه قطعه»ی فلزی را بر عهده دارد؛ تعداد 22 دستگاه پرس ضربهای با فناوری روز دنیا و تنوع ظرفیت از 110 تا 500 تُن و دستگاه‌های پِرس هیدرولیک تا 1000 تُن و دستگاه‌های فیدر برای قالبهای پروگرسیو 120 تُنی از جمله دستگاه‌هایی است که در این سایت به کار گرفته شده است. سایت تولید قطعات پلاستیکی به مساحت حدود 39هزار مترمربع ، تأمین‌کنندۀ تمامی قطعات پلاستیکی مورد نیاز دیگر خطوط تولیدی است. سایت تولید فوم، در سال‌های گذشته به‌علت تنوع بالای تولیدات، ابعاد و اندازۀ محصولات به‌سرعت تغییر یافته و نحوۀ بسته‌بندی برای انبارش و حمل‌ونقل نیز با همان سرعت تغییر کرده است.

Afer Sales Services

Research & Development

تحقیق و توسعه

Labrator

آزمایشگاه

After Sales Services

خدمات پس از فروش

OVERVIEW
Oil,Gas and Petrochemical
Header Images
Header Images
& oil,gas
petrochemical
نفت، گاز و پتروشیمی
امروزه همه میدانند که محصولات تولید‌شده از پتروشیمی ها برای زندگی مدرن ضروری است. پتروشیمی ها برای ساختن تقریباً همه چیز ضروری هستند و از این‌رو، در کلاس صنایع مهم و بنیادین طبقه بندی می‌شوند. اهمیت آن‌ها زمانی روشنتر می‌شود که در یک زنجیرۀ هم‌راستا، با محصولی نهایی برای دستیابی به کیفیتی منحصربه‌فرد قرار گیرد. این کیفیت باعث ایجاد ارزش افزوده می‌شود و توانی مضاعف در زنجیرهای از محصولاتِ با کیفیت و مورد نیاز منتج از نفت و گاز پدید می‌آورد.

Future Zone

Research & Development

تحقیق و توسعه فناورانه

Investments and activities

سرمایه گذاری ها و فعالیت ها

OVERVIEW
Investment fields
Entekhabgroup Business
Header Images
BUSINESS
holding
هلدینگ بازرگانی
فعالیت بازرگانی ما با درک محیط فناورانۀ جهان‌مان آغاز شده است؛ جهانی که به‌سرعت در حال تغییر است و چرخه‌های عمر محصول در آن، به طور مداوم کوتاه می‌شود. جغرافیاهای اقتصادی به شکلی دایمی در حال دگرگونی‌اند و اتصال چرخۀ تولید و مصرف، نیازمند درکی صحیح از این حیطه است. این بخش مأموریت خود را در جست‌وجوی یافتن بازارها و سیستمهای جایگزین و ترکیب آن‌ها تعریف کرده است تا ارزش محصول و خدمات را حفظ کند یا افزایش دهد.
construction holding
Header Images
construction
holding
هلدینگ ساختمان
فعالیت ما در این بخش، با سرمایه‌گذاری در چهار حوزۀ اصلی ساخت‌و‌ساز عمرانی، ساختمانی، توسعۀ املاک و مستغلات و همچنین مرمت و توسعۀ طرح‌های تاریخی و فرهنگی پیگیری می‌شود؛ و این کیفیت ساختارمند در مهندسی و نوآوری مستمر است، که راه را برای همکاری نزدیک ما با شرکت‌ها و سازمان‌های بخش‌های دولتی و خصوصی برای طرح‌های توسعه زیرساخت و املاک فراهم کرده است.
construction holding
Header Images
Entekhabgroup Turism
Header Images
tourism
holding
هلدینگ گردشگری
گردشگری به یک بخش مهم در توسعۀ اقتصاد کشورها تبدیل شده است و تأثیرات مستقیمی بر آن می‌گذارد. مزایای اصلی گردشگری در ایجاد درآمد و شغل روشن است و برخی کشورها که از ظرفیت‌های گردشگری بهره‌مندند، یکی از مهم‌ترین منابع تأمین درآمد خود را از این راه تعریف کرده‌اند. توانایی اقتصاد ملی برای بهره‌برداری از گردشگری، بستگی به امکان سرمایه‌گذاری برای توسعۀ زیرساخت‌های لازم و توانایی آن برای تأمین نیازهای گردشگران دارد.
Entekhabgroup Turism
Header Images
Header Images
Header Images
construction
holding
هلدینگ دانشگاه و تحصیلات عالی
آموزش عالی ما در دانشگاه انتخاب، یک تصمیم آینده‌نگرانه است تا بتوان در کنار فعالیت‌های اقتصادی، برای برقراری ارتباطات مؤثر بین صنعت و دانشگاه، به عنوان یک تعهد، در بلوغ فرهنگ آن نقشی داشته باشیم و نیز ارزش‌های انسانی را توسعه دهیم. دانشگاه انتخاب، مؤسسه‌ای با تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران است و در زمینۀ آموزش عالی و کاهش فاصلۀ علم با صنعت فعالیت می‌کند. این دانشگاه مانند دیگر مراکز پژوهشی ما، توجه ویژه‌ای به آموزش‌هایی دارد، که کاربردی و آمیخته با تجربه باشند.
Entekhabgroup Turism
Header Images
social responsibility
holding
هلدینگ مسئولیت اجتماعی
اصلی‌ترین فلسفۀ ما در گروه انتخاب، تلاش برای ساخت جهانی بهتر برای انسان‌ها، از طرق اجرای متعهدانه مسئولیت‌های اجتماعی است.
ما تلاش خواهیم کرد تا سیستم مدیریتی‌ای را پایه‌ریزی کنیم که با هدف سهولت تمرکز بر جنبه‌های انسانی، به طور خودکار نقش خود را در ارتقای سلامت انسانی، به‌عنوان یک مسئولیت ذاتی، ایفا کند.
Entekhabgroup Turism
Header Images

INVESTMENT FIELDS

Home Appliances

لوازم خانگی

Oil,Gas and Petrochemical

نفت، گاز و پتروشیمی

OTHER INVESTMENTS

سایر سرمایه گذاری ها